Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerim Bana Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Kargo veya Lojistik(Nakliye) olmak üzere iki farklı şekilde teslimat sağlamaktayız. Aldığınız ürüne göre teslimat şekli belirlenmekte ve sitemizde size bildirilmektedir.

"Ücretsiz Teslimat” Ne Anlama Gelmektedir?

"Ücretsiz Teslimat” dediğimizde ürünün tarafınıza Lojistik(Nakliye) ile gönderildiğini anlayabilirsiniz. Nakliye ile gönderilen ürünlerde ürün nakliyeye verilmeden bir gün önce ya da verileceği gün sizi arayıp bilgi veriyoruz.

İade şartlarınız nelerdir?

agactanmobilya.com'dan alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü teslim anında ücretsiz iade edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren ambalajı açılmamış şekilde 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda ücretsiz telafisi tarafımızdan yapılmaktadır.Telafisi mümkün olmayan durumlarda yenisi ile değişimi yapılır . Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz – iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.